1. Trwamy w miesiącu poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Zapraszam na
nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy od poniedziałku do piątku po
Mszy św. o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.30, a w niedzielę po Mszy św. o
godz. 15.00.
2. We wtorek, 23
czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z
naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje
obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość
Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
4. W piątek, 26 czerwca, kończy się rok katechetyczny i szkolny. Msza św.
dla Liceum MAGO o godz. 9.00.
5. Od października chcemy rozpocząć przygotowanie do
sakramentu bierzmowania w naszej parafii, w związku z tym zapraszam
chętną młodzież do zapisów w kancelarii bądź w zakrystii przez cały wrzesień.
6. Jest również możliwość przystąpienia do I Komunii św. w naszej parafii.
Zapraszam więc do zapisu dzieci, które chcą przystąpić do tego sakramentu
w tej parafii.
Życzenia zdrowia i obfitości Bożych darów i łask przekazuje Solenizantom, Jubilatom tygodnia oraz Parafianom i Sympatykom naszej parafii.
W
TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
– w poniedziałek, 22 czerwca
– Święty Paulin z Noli
– tego samego dnia – Święty
Jan Fisher, biskup, oraz Tomasz More
– w piątek, 26 czerwca
– Święty Zygmunt Gorazdowski;
– w sobotę, 27 czerwca
– Święty Cyryl Aleksandryjski
