1. Trwamy w miesiącu poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
2. Od października chcemy rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, w związku z tym zapraszam chętną młodzież do zapisów w kancelarii bądź w zakrystii.
3. Jest również możliwość przystąpienia do I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszam więc do zapisu dzieci, które chcą przystąpić do tego sakramentu
w naszej parafii.
4. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszego kościoła.
5. Na kratownice pod chórem można ofiarować medale jako wotum wdzięczności.
Życzenia zdrowia i obfitości Bożych darów i łask przekazuje Solenizantom, Jubilatom tygodnia oraz Parafianom i Sympatykom naszej parafii.
W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
– w środę, 17 czerwca – Święty Albert Chmielowski
– w piątek, 19 czerwca – Święty Romuald
