Kościół pw Bożego Miłosierdzia w Bielsku-Białej

1. Trwamy w miesiącu poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.

2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

4. W piątek, 26 czerwca, kończy się rok katechetyczny i szkolny. Msza św. dla Liceum MAGO o godz. 9.00.

5. Od października chcemy rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, w związku z tym zapraszam chętną młodzież do zapisów w kancelarii bądź w zakrystii przez cały wrzesień.

6. Jest również możliwość przystąpienia do I Komunii św. w naszej parafii. Zapraszam więc do zapisu dzieci, które chcą przystąpić do tego sakramentu
w tej parafii.

Życzenia zdrowia i obfitości Bożych darów i łask przekazuje Solenizantom,  Jubilatom tygodnia oraz Parafianom i Sympatykom naszej parafii.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

– w poniedziałek, 22 czerwca – Święty Paulin z Noli

– tego samego dnia – Święty Jan Fisher, biskup, oraz Tomasz More

– w piątek, 26 czerwca – Święty Zygmunt Gorazdowski;

– w sobotę, 27 czerwca – Święty Cyryl Aleksandryjski